Aktualności

Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych 202227.03.2022 r.

W sobotę 26 marca w Lublnie podczas Akadmieckich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w barwach Politechniki Gdańskiej biegała nasza zawodniczka Anna Ławrukajtis. Na linii startu stanęło ponad 200 zawodniczek z całej Polski, jendak to rumska lekkoatetlka zdobyła złoty medal na dystansie 3 km. To nie koniec osiągnięć Ani, gdyż brała ona udział również w sztafecie, która to zdobyła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz pierwsze miejsce w typie uczelni technicznych.  Warty jest do podkreślenia fakt, że Ania przyjechała do Lublina prosto ze zgrupowania Kadry Narodowej B, które odbywa się w Wałczu do 30 marca.

GRATULUJEMY I POWODZENIA  W DALSZEJ SPORTOWEJ KARIERZE !!!