Rekordy klubu

KOBIETY

 

Konkurencja
Imię i nazwisko zawodnika
Wynik konkurencji
Data i miejsce

100m

Justyna Dawidowska

12.14

27.07.2001 (Jun Mł) Poznań

200m

Justyna Dawidowska

24.92

29.07.2001 (Jun Mł) Poznań

300m

Marta Jeschke

41.11

30.09.2001 (Młodz) Bielsko-Biała

400m

Marzena Grubba

58.80

4.08.2001 (Jun Mł) Gdańsk

600m

Magdalena Białek

1:35.88

11.09.2021 (U18) Rumia

800m

Magdalena Białek

2:13.02

26.06.2021 (Jun Mł) Białogard

1000m

Magdalena Białek

2:55:64

4.09.2021 (U18) Poznań

1500m

Anna Ławrukajtis

4:30.03

26.02.2022  (U23) Toruń, hala

3000m

Anna Ławrukajtis

9.39.62

27.05.2022 (U23) Gdańsk

5000m

 Anna Ławrukajtis

17:05.22

15.05.2022 (U23) Piaseczno

10000m

 Anna Ławrukajtis 36.11.77 23.04.2022 (U23) Międzyrzecz

100m ppł Młodz

Anna Kuba

15.87 (0.0)

25.05.2001 (Młodz) Gdańsk

100m ppł Jun Mł

Agnieszka Breza

14.52 (+2.0)

27.05.2012 (Jun Mł) Gdańsk

100m ppł Jun

Agnieszka Breza

14.41 (+0.2)

21.06.2014 (Jun) Białogard

300m ppł

Agnieszka Breza

46.16

16.05.2012 (Jun Mł) Gdańsk

400m ppł

Agnieszka Breza

65.54

11.07.2012 (Jun Mł) Gdańsk

1500m prz

 Weronika Ślusałek 5.55.88 29.05.2022 (U18) Słupsk

Chód 3 km

Magdalena Zdrojewska

14:58.91

14.09.2003 (Młodz) Gdańsk

W dal

Anna Kuba

5.64 (0.0)

24.07.2004 (Jun Mł) Zielona Góra

Trójskok

Anna Kuba

12.07 (+1.4)

28.05.2005 (Jun) Gdańsk

Kula(3)

 Martyna Karwowska

13.71

26.05.2018 (Jun Mł) Sopot

Kula(4)

 Martyna Karwowska 13.06 29.08.2020 (Jun) Słupsk

Oszczep(500)

Nina Piesik

25.70

28.04.2014 (Młodz) Cetniewo

Oszczep(600)

Agnieszka Zujewska

31.35

14.06.2006 (Młodz) Gdańsk

Dysk (1)

 Martyna Karwowska 35.66 13.09.2020 (Jun) Radom

 

MĘŻCZYŹNI

 

Konkurencja
Imię i nazwisko zawodnika
Wynik konkurencji
Data i miejsce

100m

Daniel Żarkowski

11.45 (+0.7)

21.06.2008 (Młodz) Słupsk

200m

Daniel Żarkowski

22.99 (+0.9)

28.05.2005 (U23) Gdańsk

300m

Antoni Gowiński

37.37

2.06.2021 (U18) Gdańsk

400m

Daniel Żarkowski

51.25

11.06.2005 (U23) Gdańsk

600m

Adam Falkowski

1:24.80

3.09.2011 (Jun Mł) Gdańsk

800m

Adam Falkowski

1:54.74

11.05.2013 (Jun) Słupsk

1000m

Grzegorz Cybulski

2:30.50

07.09.2013 (U23) Gdańsk

1500m

Grzegorz Cybulski

3:55.67

25.08.2013 (U23) Chojnice

Mila

Adam Falkowski

4:24.23

5.08.2011 (Jun Mł) Sopot

2000m

Grzegorz Dopart

6:11.69

27.05.1999 (Młodz) Sopot

3000m

Grzegorz Cybulski

8:35.36

9.06.2012 (Jun) Sopot

5000m

Grzegorz Cybulski

15:19.95

24.06.2012 (Jun) Białystok

10000m

Grzegorz Cybulski

31:58.66

27.04.2013 (U23) Sosnowiec

110m ppł Młodz

Jakub Ciskowski

16.83 (-0.1)

27.08.2011 (Młodz) Chojnice

110m ppł Jun Mł

Daniel Żarkowski

16.38 (0.0)

9.06.2002 (Jun Mł) Sopot

Chód 5km

Grzegorz Dopart

24:47

31.08.2002 (Jun) Gdańsk

Chód 10km

Grzegorz Dopart

50:11.26

19.05.2001 (Jun Mł) Gdańsk

W dal

Jakub Ciskowski

6.72 (+0.2)

11.05.2013 (Jun Mł) Słupsk

Wzwyż

Karol Barzowski

2.08

16.06.2013 (U23) Starogard Gdański

Tyczka

Michał Kass

3.60

16.07.2005 (Jun Mł) Gdańsk

Kula (5)

Jakub Ciskowski

10.21

26.08.2011 (Młodz) Chojnice

Oszczep (600)

Bartosz Banasiak

43.84

8.06.2010 (Młodz) Gdańsk

6-bój Młodz

Jakub Ciskowski

3345

27.08.2011 (Młodz) Chojnice

10-bój

Daniel Żarkowski

5175

2.10.2005 (U23) Gdańsk

 

 

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem ze strony. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają: utrzymanie sesji Klienta (także po zalogowaniu), dzięki której Klient nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie się logować oraz dostosowanie serwisu do potrzeb odwiedzających oraz innych osób korzystających z serwisu; tworzenie statystyk oglądalności podstron serwisu, personalizacji przekazów marketingowych, zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności działania serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. Więcej tutaj

OK, zamknij